O nás

Náš příběh

Aby byl váš proces vývoje webových stránek jednodušší, vytvořili jsme pro vás kategorií šablon speciálně pro kadeřnictví, salóny krásy a kosmetická studia. Jsme rádi, že uvažujete o hotovém webu. Získáte tak dostupnou šablonu, která z hlediska funkčnosti nejlépe odpovídá vašim očekáváním. Tento web můžete samostatně jej spravovat v rámci obsahu vyměníme nebo pomůžeme s výměnou věcných dat, log, grafických materiálů a textů na přání, dle individuálních ujednání, můžeme každou funkcionalitu rozšířit, doplnit nebo upravit podle vašich představ.

Zakoupením hotové webové stránky upravíme její vzhled v rámci dostupné funkcionality zdarma, nejste odkázáni na outsourcing služby třetím stranám technická podpora je na naší straně vyberte si téma a poskytněte nám grafický a věcný materiál na úvod. Díky těmto webovým stránkám snadno představíte zákazníkům své služby, portfolio, ceníky, ukážete jim reference a další věci. Důležité je, aby vás mohl zákazník snadno a rychle kontaktovat.

V případě, že zvolíte tuto verzi stránek, poradíme vám s jejich úpravou a spuštěním na internet. Tento stávající text můžete nahradit krátkým představením vaší firmy.

Pokud si nevíte s texty rady, pomůžeme vám. Stačí nás kontaktovat.

 

Kosmetické studio

Náš tým

Jsme tady pro vás

Představte sebe nebo svůj tým

Kristýna K.

Majitelka

Žaneta B.

Spolumajitelka

Marie L.

Péče o zákazníky

Připravte nabídku

Nabídněte svým klientům slevu a vhodný termín.